td-image-pattern

Pazarlama ve  uluslararası dış ticaret üzerine uzmanlaşmış global bir kuruluştur.Orta Asya ve Latin Amerikan  Ülkelerinde 25 yıllık bir deneyime sahip olup, Türkiye ve Özbekistanda yerleşik ofisleri bulunmaktadır. FMCG gurubu ürünlerde sektör lider konumundadır.

MİSYON

Kalite bazlı üretim ve hizmet anlayışıyla, Türkiye'den çeşitli ürün gruplarını tedarik etmek isteyen yurt dışı firmalarla tedarik ve lojistik olarak işbirliği yapmayı amaçlamaktadır.Şirketimiz tüm dünya pazarlarındaki firmalara ve Kamu kurumlarına  hizmet vermektedir.Müşterilerimiz için kapsamlı  bir hizmet ağı oluşturup, Ürünün tedariğinden Üretim, pazarlama ve lojistik hizmetleri olarak tüm alanlarda hizmet sunmaktayız.

 

td-image-pattern
td-image-pattern

VİZYON

Türkiye de üretilen ürünlerin doğru zaman ve doğru pazarlama stratejileri ile;Dünya pazarlarından pay almak ve Ülkemizin dış ticaret açığının azalmasına yardımcı olmak için doğru satış ağını oluşturarak ihracat işlemlerine gerçekleştirmektir. Bunun sonucu olarak beklenen ve ülkemizde ek İstihdam yaratılması, rekabet gücünün artması ve iç piyasada oluşan fazla üretim kapasitesini talep oluşan ülkelere satışını sağlamak  veya iç piyasada oluşan eksikliği doğru ithalat kanalları ile tedarik ederek pazar dalgalanmalarını da dengede tutmaktır.